4 000 грн. ₴

Черкаська Гранітна Майстерня. Пам'ятники з граніту.

Чому ми рекомендуємо обрати саме нашу майстерню?

Черкаська гранітна майстерня має великий 20-ти річний досвід у виготовлені пам'ятників з граніту, тому ми взмозі виконати замовлення будь-якої складності від стандартних пам'ятників до ексклюзивних.

Професійно та сумлінно підходимо до кожного замовлення. Ми не нав'язуємо кліенту сумнівну якість та послуги. Ми пропонуємо великий асортимент продукції у найкращому поєднанні "ціна-якість".
Супутні товари: вази, лампади, металеві хрестики, огорожі, столи, лавочки.

Якісні художні роботи. Чорно-біле та кольорове оформлення за власною технологією (гарантія 10 років) . Портрети на керамограніті високої якості (гарантія 20 років від віробника) . Гарантуємо стовідсоткову схожість портретів з фотооригіналом. А також маємо можливість виконувати термінові замовлення, навіть такі, як "сьогодні на завтра".

Пропонуємо високу якість матеріалу та робіт за найнижчими цінами в Черкасах та області. Маємо власне виробництво.
Також ми взмозі запропонувати найкращу ціну на бетонування, облицювання гранітною, керамогранітною та тротуарною плиткою, установку та доставку пам'ятника.

Чому в нас низькі ціни і з чого вони складаються?
По-перше, ми не витрачаємо гроші на аренду приміщень, а маємо їх у власності.
По-друге, ми не витрачаємо кошти на заробітну плату приймальнику замовлень. Замовлення приймає безпосередньо майстер, який взмозі відповісти на будь-яке запитання та запропонувати найкраще рішення.
По-третє, ми не дивимося на ціни конкурентів, а складаємо їх тільки з розрахунку закупівель матеріалу та витрат на їх доставку, витрат на оздоблення каменю, художніх робіт, тощо. Тому ми не "накручуємо" ціни під ті, які є на місцевому ринку пам'ятників.
По-четверте, ми є розробниками та єдиними офіційними виробниками Пам'ятників з інкрустацією в Україні. Маємо патенти. Відповідно, на інкрустовані пам'ятники в нашій майстерні діють найнижчі ціні в Україні - ціни від виробника.

Філософія Черкаської Гранітної Майстерні: якщо займаєшся справою - роби це добре, та ніколи не критикуй конкурента в присутності замовника заради замовлення. Будемо раді взаємодії з вами!

Завітайте до Черкаської гранітної майстерні за адресою:
м. Черкаси вул. Максима Залізняка, 138
Графік роботи з 08:00 до 17:00
Субота з 10:00 до 14:00 (за попередньою домовленністю).
Неділя вихідний.

До уваги! Якщо вам потрібен пам'ятник на весну до поминальних днів, рекомендуємо робити замовлення вже зараз. Це вигідно, тому що:
~у холодний період року ціни не піднімаються, навпаки, діють знижки;
~ціна у вашому замовлені не зміниться у разі, якщо постачальники каменю піднімуть для нас ціни на свою продукцію;
~ваше замовлення буде виготовлятися в штатному режимі, а не в авральному. До того ж, пам'ятник буде зберігатися у майстерні безкоштовно;
~ви не почуєте відмову у прийнятті замовлення у випадку, коли майстерня вже набрала відповідний об'єм робіт, яку вона взмозі освоїти до поминальних днів.

Приймайте правильні рішення та обирайте найкраще!

ID: 984517
Создано: 20/11/2020

Богдан Пшеченко

Зарегистрирован 20/11/2020
Активность 20/11/2020 14:13

Покупайте безопасно

  • Не платите продавцу до получения товара или услуги
  • Встречайтесь с продавцом в публичном месте
  • Проверяйте товар перед покупкой

Похожие объявления